O nas

Od 2001 roku zajmujemy się obsługą systemów i struktur teleinformatycznych klientów. Mamy doświadczenie w administracji różnej wielkości systemów, zaczynając od systemów opartych o pojedyncze maszyny, kończąc na dużych klastrach zbudowanych w oparciu o kilkaset serwerów.

Podstawowym obszarem naszej działalności są rozwiązania oparte o systemy Linux. Stosując tego typu rozwiązania jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bardzo wysoką niezawodność i szeroką gamę usług. System Linux nie ma dla nas tajemnic, jesteśmy pewni że nie może nas zaskoczyć w żadnym przypadku.

System Linux nie jest jedynym rozwiązaniem na rynku i w wielu przypadkach nie można go zastosować. Z tego powodu w wielu projektach stosujemy rozwiązania oparte o systemy Windows.

Doświadczenie nauczyło nas że każdy system i środowisko teleinformatyczne może być obsługiwane zdalnie. Potrafimy w pełni zdalnie zarządzać dowolnym systemem operacyjnym, urządzeniem sieciowym, macierzą dyskową czy innymi rozwiązaniami wbudowanymi. Te umiejętności, łączenie z wieloletnim doświadczeniem, gwarantują że nasze usługi i rozwiązania spełnią każde wymagania.